Hurtownia Nasion Salnas to klasyczna firma rodzinna, systematycznie rozwijająca się, została założona w 1990 roku. Siedziba firmy znajduje się w Gniechowicach, miejscowości oddalonej około 20 kilometrów na południe od Wrocławia. Od początku działalności specjalizujemy się w handlu nasionami warzyw, kwiatów i ziół.

Od wielu lat ściśle współpracujemy z wiodącymi firmami hodowlano-nasiennymi w Polsce:
Polan Kraków, Plantico Zielonki, Spójnia Nochowo, które od 2020 roku w efekcie połączenia stworzyły największą firmę hodowlano-nasienną w Polsce. Ściśle współpracujemy również z prywatnym przedsiębiorstwem hodowlano-nasiennym PNOS Ożarów Mazowiecki. Pakujemy także nasiona warzyw pod naszym logiem firmowym.
Dodatkowo nasz asortyment uzupełniają produkty takie jak: cebula dymka, cebulki kwiatowe, nasiona rolne, nasiona traw, środki ochronny roślin, odżywki do roślin, narzędzia ogrodnicze, opryskiwacze, agrowłókniny, agrotkaniny, plandeki, produkty firmy Bros itd.

Swoją ofertę kierujemy do: hurtowni ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, rolników, ogrodników, działkowców. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Staramy się być postrzegani jako rzetelni, solidni partnerzy biznesowi, o czym świadczy wieloletnia współpraca z licznymi przedsiębiorstwami z branży ogrodniczej.
Szeroki asortyment, różnorodność oferowanych produktów, sukcesywnie wprowadzane nowości, podążanie za trendami branżowymi, oraz fachowe doradztwo sprawiają, że klient wraca do nas zadowolony.

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów w naszej hurtowni oraz sklepie internetowym.